NTE-cup Finale

Leksdal IL. Frolfjellet Skisenter

21.03.15

Resultatliste per klasse

G 10 år  |  J 10 år  |  G 9 år  |  J 9 år  |  G 8 år  | 
J 8 år  |  G 12 år  |  J 12 år  |  G 11 år  |  J 11 år  | 
G 14 år  |  J 14 år  |  G 13 år  |  J 13 år  |  G 16 år  | 
J 16 år  |  G 15 år  |  J 15 år  |  K 17 år  |  K 18 år  | 
Kvinner senior  |  K 19/20 år  |  M 18 år  |  M 17 år  |  Menn senior  | 
M 19/20 år  | 

Resultatliste G 10 år Return
Plass Navn Klubb                 Tid
Dahl,Mats Augdal IL Aasguten Fullført
Hjellsand,Jonas IL Hållingen Fullført
Johnsborg,Vemund Totsås Leksdal IL Fullført
Kleppa,Karl Haugen Beitstad IL Fullført
Resultatliste J 10 år Return
Plass Navn Klubb                 Tid
Berg,Oda Elise Leksvik IL Fullført
Bjørkeng,Fredrikke Baglo Leirådal IL Fullført
Evenhus,Anniken IL Aasguten Fullført
Hegstad,Guro IL Aasguten Fullført
Hynne,Anniken Følling IL Fullført
Reitan,Kine IL Aasguten Fullført
Wekre,Leonora Henning IL Fullført
Resultatliste G 9 år Return
Plass Navn Klubb                 Tid
Eggen Vatne,Vinjar Leksdal IL Fullført
Gjeitsund,Amund Vemundvik IL Fullført
Gudding,Iver Grande Vinne Skilag Fullført
Haabeth,Martin IL Aasguten Fullført
DNSLanglid,Johannes IL Aasguten
DNSOlsen,Sigurd Sorger Frol IL
Rannem,Kristian Bragstad Inderøy IL Fullført
Ukkelberg,Fredrik Kjønstad Sp.kl. Nessegutten Fullført
Veske,Ole Andreas Sp.kl. Nessegutten Fullført
Resultatliste J 9 år Return
Plass Navn Klubb                 Tid
Bjugan,Johanne Leksdal IL Fullført
Dahlen,Laura Kjeldsen Ekne IL Fullført
Fiskum,Thyra Leksdal IL Fullført
Strøm,Ida Marie Inderøy IL Fullført
Resultatliste G 8 år Return
Plass Navn Klubb                 Tid
Dybwad,Eirik Haugskott Byåsen IL Fullført
Haraldsen,Anton Rønning Steinkjer SK Fullført
Haugnes,Eivind Frol IL Fullført
Resultatliste J 8 år Return
Plass Navn Klubb                 Tid
Almlid,Hege IL Aasguten Fullført
Fjelldal,Eva Sp.kl. Nessegutten Fullført
Johnsborg,Othelia Totsås Leksdal IL Fullført
Langlid,Signe IL Aasguten Fullført
Saugestad,Ragnhild Beitstad IL Fullført
Resultatliste G 12 år Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Bragstad Rannem,Lars Inderøy IL 05:50 + 00:00
2Melhus,Niklas Landsem Steinkjer SK 05:57 + 00:07
3Elvseth,Noah Andreas Lierne IL 06:17 + 00:27
4Bjugan,Håkon Jr Leksdal IL 06:46 + 00:56
5Ukkelberg,Mathias Kjønstad Sp.kl. Nessegutten 07:08 + 01:18
6Pedersen,Thomas Aspås Leksdal IL 07:25 + 01:35
7Johnsborg,Mathias Totsås Leksdal IL 07:53 + 02:03
DNSBoneng,Håkon Frol IL
DNSØgstad,Marcus Aakerhus Leksdal IL
Resultatliste J 12 år Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Hegdahl,Nora Steinkjer SK 06:29 + 00:00
2Aksnes,Silje Helgådal IL 06:30 + 00:01
3Aune,Amalie Steinkjer SK 06:32 + 00:03
4Bjørkeng,Ingrid Leirådal IL 07:07 + 00:38
DNSBrørs,Camilla Beitstad IL
Resultatliste G 11 år Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Bratsve,Vegar Lægran Steinkjer SK 06:14 + 00:00
2Sivertsen,Johannes Leirådal IL 06:17 + 00:03
3Pedersen,Magnus Riseth Steinkjer SK 06:26 + 00:12
4Estil Brissach,Are Lierne IL 06:27 + 00:13
5Sivertsen,Fredrik Leirådal IL 06:29 + 00:15
6Holden,Aksel Framstad Frol IL 06:38 + 00:24
7Kvistad,Sivert Grøtan Steinkjer SK 06:39 + 00:25
8Skrattalsrud,Espen Steinkjer SK 06:55 + 00:41
9Haraldsen,Elias Rønning Steinkjer SK 06:57 + 00:43
10Estensen,Edvard Folden Beitstad IL 07:30 + 01:16
Resultatliste J 11 år Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Kleppa,Astrid Haugen Beitstad IL 06:56 + 00:00
2Haugmark,Marie Vinne Skilag 07:08 + 00:12
3Steinsli,Klara Sofie Leirådal IL 07:10 + 00:14
4Bjørkeng,Mathea Baglo Leirådal IL 07:15 + 00:19
5Svendgård,Ingri Markabygda IL 07:26 + 00:30
6Eriksen,Kristine Vinne Skilag 07:48 + 00:52
7Gudding,Sigrid Grande Vinne Skilag 08:43 + 01:47
Resultatliste G 14 år Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Ressem,Marius Frol IL 07:56 + 00:00
2Haugnes,Oddmund Frol IL 08:07 + 00:11
3Hågensen Kokås,Jonas Leksdal IL 08:23 + 00:27
4Sorger Olsen,Eirik Frol IL 08:49 + 00:53
5Sørdahl,Remi Andre IL Aasguten 09:03 + 01:07
6Estil Brissach,Ola Lierne IL 09:31 + 01:35
Resultatliste J 14 år Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Breding,Tale Bruheim Leksdal IL 08:41 + 00:00
2Lerfald,Nora Lierne IL 09:08 + 00:27
3Kleppa,Eline Haugen Beitstad IL 09:23 + 00:42
3Brørs,Ingrid Beitstad IL 09:23 + 00:42
5Bentzen Østby,Silje Steinkjer SK 09:40 + 00:59
6Estensen,Julie Folden Beitstad IL 11:44 + 03:03
DNSVannebo,Anne Sofie Spillum IL
Resultatliste G 13 år Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Hegstad,Simen IL Aasguten 08:11 + 00:00
2Dahlen,Johan Kjeldsen Ekne IL 08:43 + 00:32
2Malmo,Trym Grong IL 08:43 + 00:32
4Persgård,Emil Steinkjer SK 08:44 + 00:33
5Rønning,Trym Nergård Skogn IL 09:05 + 00:54
6Brørs,Mattias Beitstad IL 09:13 + 01:02
7Sagvold,Petter Leirådal IL 09:44 + 01:33
8Munkeby,Håkon Frol IL 09:56 + 01:45
9Saugestad,Kristian Beitstad IL 09:58 + 01:47
10Devik,Jonathan Spillum IL 10:12 + 02:01
11Gjeitsund,Ådne Vemundvik IL 10:21 + 02:10
DNSVeske,Aksel R Sp.kl. Nessegutten
Resultatliste J 13 år Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Øksnes Jørstad,Kari Elise Inderøy IL 09:30 + 00:00
2Ronglan,Louise Ronglan IL 09:35 + 00:05
3Bjørkeng,Ane Leirådal IL 10:11 + 00:41
4Haugmark,Guro Vinne Skilag 10:26 + 00:56
Resultatliste G 16 år Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Hynne,Sondre Henning Skilag 12:22 + 00:00
2Brørs,Fredrik Beitstad IL 12:41 + 00:19
3Daling,Jonas Veie Frol IL 12:47 + 00:25
4Sandnes,Erlend Vinne Skilag 12:52 + 00:30
5Hjellsand,Truls Kjøglum IL Hållingen 12:56 + 00:34
6Hågensen Kokås,Lasse Leksdal IL 13:10 + 00:48
7Solbakken,Gunnar Vemundvik IL 13:41 + 01:19
8Gjeitsund,Ole Vemundvik IL 13:44 + 01:22
9Skjerve,Sivert Skogn IL 13:48 + 01:26
10Gundersen Høyslo,Johan Frol IL 13:58 + 01:36
11Sævik,Joakim Selnes Spillum IL 14:54 + 02:32
Resultatliste J 16 år Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Stav,Astrid IL Varden Meråker 13:28 + 00:00
2Sivertsen,Ragnhild Leirådal IL 14:51 + 01:23
3Dahlen,Ragne Kjeldsen Ekne IL 15:34 + 02:06
4Aal,Solveig Øksnes Rygg IL 16:23 + 02:55
5Aalberg,Amanda Follafoss IL 16:57 + 03:29
Resultatliste G 15 år Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Granli,Hallvard Grong IL 13:11 + 00:00
2Einangshaug,Henrik IL Aasguten 14:04 + 00:53
3Østnor,Einar Lierne IL 14:07 + 00:56
4Evenhus,Kristian IL Aasguten 14:15 + 01:04
5Tyldum,Erik IL Hållingen 14:17 + 01:06
6Ronglan,Andreas Ronglan IL 14:46 + 01:35
7Daling,Odd Sande Beitstad IL 15:03 + 01:52
8Veske,Johan Sp.kl. Nessegutten 15:13 + 02:02
9Johansen,Tor Ola Sp.kl. Nessegutten 16:05 + 02:54
10Moen,Jørgen IL Hållingen 16:33 + 03:22
Resultatliste J 15 år Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Sagland,Maren Smulan Vinne Skilag 14:40 + 00:00
2Austad,Vilde Inderøy IL 14:56 + 00:16
3Sagvold,Nora Leirådal IL 15:30 + 00:50
4Jørstad,Anna Sofie Øksnes Inderøy IL 16:46 + 02:06
Resultatliste K 17 år Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Fischer,Lea Henning Skilag 21:01 + 00:00
2Aasvold,Charlotte Steinkjer SK 22:53 + 01:52
Resultatliste K 18 år Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Berg,Julie Victoria Leksvik IL 19:02 + 00:00
2Brensholm,Ingvild Skogan Steinkjer SK 20:17 + 01:15
3Mørkved,Hanna Spillum IL 20:23 + 01:21
4Solum,Sigrid Hallem Leksdal IL 21:17 + 02:15
DNSOverrein,Nora Sørensen Henning Skilag
Resultatliste Kvinner senior Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Jørgensen,Anniken Inderøy IL 25:29 + 00:00
2Grubbmo,Anne Lise Lierne IL 26:12 + 00:43
3Bøgseth,Hanne Henning Skilag 27:16 + 01:47
Resultatliste K 19/20 år Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Stenseth,Ane Appelkvist Grong IL 26:20 + 00:00
2Bøgseth,Solveig Henning Skilag 26:44 + 00:24
3Strid,Anne Sp.kl. Nessegutten 27:43 + 01:23
4Riseth,Kristin Spillum IL 29:40 + 03:20
DNSØyan,Embla Stol MVS / IL Varden Meråker
Resultatliste M 18 år Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Finne,Sindre Kolvereid IL 23:10 + 00:00
2Sivertsen,Magnus Leirådal IL 23:14 + 00:04
3Klingen,Vebjørn Kolvereid IL 23:30 + 00:20
4Melhus,Marius Landsem Steinkjer SK 24:05 + 00:55
5Svendgård,Fredrik Markabygda IL 25:03 + 01:53
Resultatliste M 17 år Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Elvseth,Anton Lierne IL 23:09 + 00:00
2Tyldum,Johannes IL Hållingen 24:02 + 00:53
3Estil Brissach,Daniel Lierne IL 24:29 + 01:20
4Wekre,Jørgen Henning IL 24:59 + 01:50
5Elstad,Espen Spillum IL 25:50 + 02:41
Resultatliste Menn senior Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Bach,Ole-Marius Leksvik IL / Team OneWay 29:07 + 00:00
2Stiklestad,Sindre Henning Skilag 32:09 + 03:02
Resultatliste M 19/20 år Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Sjøli,Øystein Ellefsen Byåsen IL 31:23 + 00:00

Kontakt e-post adresse: ole.morten@tidtaking.no

21.03.15 13:43:34 eTiming versjon 4.0 EQ Timing as

Lisensen tilhører: OMF