KM Normal

Inderøy IL. Petter Northug stadion

30.01.16

Resultatliste per klasse

G11-12 Nybeg  |  J11-12 Nybeg  |  G12  |  G11  |  J12  | 
J11  |  G14  |  G13  |  J14  |  J13  | 
J16  |  J15  |  G16  |  G15  |  K19  | 
K18  |  K17  |  M19  |  M18  |  M17  | 
K20-21  |  M20-21  | 

Resultatliste G11-12 Nybeg Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Agle,Petter Moum Snåsa Skiskytterlag 11:58 + 00:00 (0-0)
2Vekseth-Hahn,Tage Steinkjer Skiklubb 12:58 + 01:00 (1-0)
3Austad,Johannes F Inderøy Il 14:54 + 02:56 (0-0)
DNSMatberg,Even Frol Il
Resultatliste J11-12 Nybeg Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Auran,Ingeborg Skatval Skilag - Skiskyting 12:32 + 00:00 (0-0)
2Øydvin Mæhre,Ada Skatval Skilag - Skiskyting 15:00 + 02:28 (0-0)
Resultatliste G12 Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Bratsve,Vegar Lægran Steinkjer Skiklubb 10:28 + 00:00 (0-0)
2Schiefloe,Marius M Steinkjer Skiklubb 10:55 + 00:27 (0-1)
3Nysæter,Sigve Havik Stiklestad Il 13:36 + 03:08 (1-1)
4Høyem,Anton Stiklestad Il 14:15 + 03:47 (1-0)
5Holden,Aksel Framstad Frol Il 15:22 + 04:54 (4-4)
Resultatliste G11 Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Skorstad,Sondre Snåsa Skiskytterlag 17:39 + 00:00 (4-3)
DNSVassli,Jørgen Skatval Skilag - Skiskyting
Resultatliste J12 Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Kolstad,Ingrid Lovise Vinne Skilag 13:08 + 00:00 (1-1)
2Skorstad,Anna Snåsa Skiskytterlag 14:16 + 01:08 (3-2)
3Vekseth-Hahn,Anna Steinkjer Skiklubb 16:06 + 02:58 (2-4)
4Hofstad,Kristina Skatval Skilag - Skiskyting 16:22 + 03:14 (2-3)
Resultatliste J11 Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Overland,Inga Snåsa Skiskytterlag 16:06 + 00:00 (2-3)
2Haltbrekken,Rakel Steinkjer Skiklubb 16:15 + 00:09 (2-2)
Resultatliste G14 Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Tyldum,Jonas Snåsa Skiskytterlag 15:43 + 00:00 (2-2)
2Eriksson,Ludvik Inderøy Il 17:28 + 01:45 (3-1)
3Belbo,Henrik Johannes Steinkjer Skiklubb 17:36 + 01:53 (3-2)
Resultatliste G13 Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Møller,Fredrik Steinkjer Skiklubb 14:44 + 00:00 (0-1)
2Jensen,Mads Arnevik Trondhjems Skiskyttere 16:21 + 01:37 (2-2)
3Gauteplass,Torstein Hollås Inderøy Il 18:02 + 03:18 (1-4)
4Jermstad,Vegard Steinkjer Skiklubb 18:24 + 03:40 (4-3)
5Brøndbo-Tronstad,Odin Elias Snåsa Skiskytterlag 19:45 + 05:01 (2-4)
Resultatliste J14 Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Matberg,Ragne Frol Il 17:34 + 00:00 (0-2)
2Skjerve,Frida Vinne Skilag 17:51 + 00:17 (2-2)
DNSGuddingsmo,Mathea Frol Il
Resultatliste J13 Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Bakken,Elise Solum Snåsa Skiskytterlag 17:48 + 00:00 (0-1)
2Meldal Brandtzæg,Veronica Steinkjer Skiklubb 19:34 + 01:46 (2-2)
3Markhus,Trude Inderøy Il 19:38 + 01:50 (3-3)
4Lorås,Sofie Skatval Skilag - Skiskyting 20:32 + 02:44 (2-2)
5Austheim,Mari Steinkjer Skiklubb 20:42 + 02:54 (5-3)
6Ulseth,Ane Teoline Skatval Skilag - Skiskyting 21:36 + 03:48 (2-5)
DNSRemman,Ingelinn Frisk Skatval Skilag - Skiskyting
DNSVassli,Maren Skatval Skilag - Skiskyting
DNSSolberg,Marie Nielsen Skatval Skilag - Skiskyting
Resultatliste J16 Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Hermann,Marte Hennissen Stiklestad Il 21:49 + 00:00 (0-1)
2Bjørken,Maren Stiklestad Il 21:54 + 00:05 (2-1)
3Haltbrekken,Kristel Steinkjer Skiklubb 22:19 + 00:30 (1-1)
4Hegge,Siri Carlson Steinkjer Skiklubb 24:55 + 03:06 (2-0)
5Dengerud,Vibeke Kvistad Steinkjer Skiklubb 25:09 + 03:20 (3-3)
6Hegge,Ada Carlson Steinkjer Skiklubb 25:35 + 03:46 (4-1)
7Lynum,Sofie Steinkjer Skiklubb 25:40 + 03:51 (3-2)
8Hallem,Sofie Stiklestad Il 26:17 + 04:28 (1-2)
9Røstad,Ingvild Stiklestad Il 26:39 + 04:50 (2-3)
DNSLøvstad,Liva-Mari Vinne Skilag
Resultatliste J15 Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Agle,Karen Moum Snåsa Skiskytterlag 23:02 + 00:00 (2-1)
2Grevskott,Mari Kilskar Frol Il 23:08 + 00:06 (4-1)
3Bentzen Østby,Silje Steinkjer Skiklubb 24:58 + 01:56 (5-1)
4Flak,Maria Steinkjer Skiklubb 25:02 + 02:00 (3-4)
Resultatliste G16 Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Kvarme,Simen Eliassen Steinkjer Skiklubb 20:40 + 00:00 (0-1)
2Røiseng,Mathias Stiklestad Il 22:29 + 01:49 (1-3)
3Kolstad,Trond-Andrè Vinne Skilag 23:00 + 02:20 (0-2)
4Brønstad,Halvor Steinkjer Skiklubb 24:08 + 03:28 (4-2)
5Tangstad,Tobias Stiklestad Il 24:10 + 03:30 (2-3)
6Skjerve,Martin Vinne Skilag 24:53 + 04:13 (1-3)
DNSSolfeldt,Håvard Skaun Il
Resultatliste G15 Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Børseth-Vassend,Martin Skatval Skilag - Skiskyting 21:30 + 00:00 (0-0)
2Aspenes,Knut Dahlen Skatval Skilag - Skiskyting 22:06 + 00:36 (1-1)
3Kraft,Henrik Skatval Skilag - Skiskyting 22:18 + 00:48 (1-1)
4Austheim,Thomas Steinkjer Skiklubb 22:53 + 01:23 (1-2)
5Sandvik,Martin Skatval Skilag - Skiskyting 23:02 + 01:32 (2-0)
6Møller,Marius Steinkjer Skiklubb 23:37 + 02:07 (3-1)
7Hedegart,Einar Inderøy Il 23:42 + 02:12 (1-2)
8Markhus,Tore Inderøy Il 24:47 + 03:17 (1-3)
9Hofstad,Brian Skatval Skilag - Skiskyting 27:00 + 05:30 (1-3)
10Matberg,Preben Jenssen Skatval Skilag - Skiskyting 27:56 + 06:26 (2-2)
11Veimo,Caspar Øien Frol Il 29:39 + 08:09 (2-0)
Resultatliste K19 Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Nossum,Marta Skrove Stiklestad Il / Steinkjer vgs 36:31 + 00:00 (1-2-0-1)
2Bjørken,Julie Stiklestad Il / Steinkjer vgs 43:45 + 07:14 (2-2-2-0)
DNSLivik,Sigrid Meråker Skiskytterklubb / Meråker vgs
Resultatliste K18 Return
Plass Navn Klubb                 Tid
DNSBrandt,Yngvild Stiklestad Il / Meråker vgs
Resultatliste K17 Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Vekseth,Hildegunn Snåsa Skiskytterlag 39:32 + 00:00 (0-0-2-2)
2Hermann,Guro Hennissen Stiklestad Il / Steinkjer vgs 42:28 + 02:56 (1-2-3-3)
3Reistad,Tonje Bruem Stiklestad Il / Steinkjer vgs 44:07 + 04:35 (0-4-3-3)
4Green,Andrine Stiklestad Il / Steinkjer vgs 44:19 + 04:47 (1-2-1-2)
DNSFlom,Andrine Drangedal Idrettslag - Skiskyt / Meråker vgs
Resultatliste M19 Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Lie,Kasper Skatval Skilag - Skiskyting / Meråker vgs 38:11 + 00:00 (1-3-0-2)
Resultatliste M18 Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Borgen,Sivert Stiklestad Il / Steinkjer vgs 37:08 + 00:00 (1-3-0-0)
2Fjærtoft,Edvard Steinkjer Skiklubb / Steinkjer vgs 38:40 + 01:32 (1-1-1-0)
3Hegge,Einar Carlson Steinkjer Skiklubb 41:51 + 04:43 (0-0-1-1)
DNSBrandtzæg,Tommy Kokås Steinkjer Skiklubb
Resultatliste M17 Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Wekre,Erik Kjøsnes Steinkjer Skiklubb / Steinkjer vgs 42:14 + 00:00 (1-3-1-3)
Resultatliste K20-21 Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Dengerud,Norunn Kvistad Steinkjer Skiklubb 46:09 + 00:00 (1-1-1-1)
Resultatliste M20-21 Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Skogan,Eirik Ishol Steinkjer Skiklubb / Steinkjer vgs 42:14 + 00:00 (0-0-0-1)
2Selvnes,Vegard Orkdal Il / Team Statkraft Midt-Norge 45:44 + 03:30 (0-0-2-2)
3Hojem,Peder Stiklestad Il / Steinkjer vgs 47:32 + 05:18 (0-2-1-3)

31.01.16 13:39:14 eSkiskyting versjon 4.0 EQ Timing as

Lisensen tilhører: Inderøy IL